IRONNETTE 67

Naše cena: 31 990,00 Kč
Doporučená cena: 31 990,00 Kč

Mandl IR 67 je kratší verzí mandlu s délkou válce 670 mm. Hodí se pro domácnost i pro menší provozovny. Díky 2 volným ramenům nejste omezeni šířkou žehleného kusu prádla. Délka válce umožňuje pohodlně a rychle vyžehlit i náročnější kusy prádla, jako jsou košile či halenky.


Dostupnost: dodání do 12 hodin
Kód produktu: 045.395 000 101
Výrobce: Holek Production s. r. o.

Technická data

Výška (pracovní poloha):
100 cm
Šířka (pracovní poloha):
70 cm
Výkon:
2,8 kW
Hloubka (pracovní poloha):
40 cm
Hmotnost:
34,5 kg

Popis výrobku

Mandl IR 67 je kratší verzí mandlu s délkou válce 670 mm. Hodí se pro domácnost i pro menší provozovny. Díky 2 volným ramenům nejste omezeni šířkou žehleného kusu prádla. Délka válce umožňuje pohodlně a rychle vyžehlit i náročnější kusy prádla, jako jsou košile či halenky.

Technicky jsou oba typy Ironnette67 a Ironnette 85 identické, liší se pouze délkou žehlicího válce. Zatímco IR 85 díky delšímu válci a tím i větší žehlicí ploše umožňuje snadnější manipulaci se širšími kusy prádla, jako jsou ubrusy, ložní povlečení resp. ručníky a osušky, IR 67 poskytuje větší pohodlí a komfort při žehlení košil a halenek. Oba typy však s přehledem zvládnou celou škálu prádla, a to zejména díky volným ramenům.

Po technické stránce je mandl sofistikovaný výrobek, po stránce obsluhy je však jednoduchý a uživatelsky přátelský. Jeho obsluhu by s nadsázkou zvládlo i „ malé dítě" - to však bez dohledu v blízkosti zejména rozehřátého mandlu nenechávejte.

Do pracovní plochy mandl zvednete po odjištění pojistky jediným jednoduchým pohybem po té, co mandl na kolečkách převezete tam, kde jej budete používat . Po zapnutí mandlu nastavíte požadovanou teplotu stlačením tlačítka předvoleného programu - od syntetiky s nejnižší teplotou až po len s teplotou nejvyšší. Počínaje režimem VLNA můžete využívat možnosti mandlování s napařováním , a to ve třech stupních intenzity a s možností permanentní páry nebo páry při sešlápnutí pedálu .

Po té, co je mandl připraven k práci, to znamená, že kontrolky, které se při stlačení rozbklikaly, blikat přestaly a začaly svítit nepřerušovaně, můžete začít mandlovat. Žehlené prádlo přiložte k žehlicí ploše a sešlápněte pedál. Ano, jako v autě. Čím více sešlápnete, tím rychleji jedete - budete mandlovat. Chcete-li však jenom přiložit žehličku na límeček košile, stačí jen zlehka sešlápnout pedál. Válec se sice přitlačí, avšak nerozjede. Chcete-li však, aby se rozjel, šlápněte více na pedál.

Mandl umožňuje i kvalitní napařování. Pára, kterou produkuje generátor páry, je vedena do štěrbiny v žehlicí ploše a umožňuje tak dokonalé a rovnoměrné proniknutí páry do prádla. Intenzitu páry si můžete zvolit ve třech stupních.

Dle Vašeho vlastního rozhodnutí se můžete rozhodnout, zda budete pro napařování používat vodu destilovanou, nebo s použitím kazety s granulátem proti usazování vodního kamene budete používat obyčejnou vodu z vodovodu. Závisí tedy jen na Vás, zda raději si zakoupíte kazetu s granulátem nebo destilovanou vodu v nejbližší drogerii.

Kvalitu vody Vám ohlídá senzor, který stále sleduje tvrdost vody. Stoupne-li tato nad nebezpečnou mez, která by hrozila usazováním vodního kamene v generátoru nebo rozvodu páry, upozorní Vás modrá kontrolka na tuto skutečnost. Jestliže se tato kontrolka rozsvítí , nepokoušejte se dále mandlovat s párou. Řídící deska elektroniky napařování zablokuje, opakované pokusy žehlit s napařováním při nevhodné tvrdosti vody může mít za následek ucpávání generátoru páry a rozvodu páry, což si vyžádá složitější servis u výrobce.

Mandl je vybaven bezpečnostní pákou pro uvolnění prádla v okamžiku , kdy v průběhu mandlování dojde k výpadku energie a k zastavení mandlu, kdy je mandl přitlačen. V takovém případě zatlačte páku zcela vzad. Tím nadzdvihnete válec a prádlo uvolníte. Pro vrácení páky do původní polohy budete muset počkat do obnovení dodávky energie. Poté mandl zapněte a současně se sešlápnutím pedálu táhněte pákou dopředu. Pokud to nestihnete jedním dlouhým pohybem, můžete tuto operaci opakovat v malých krocích.

Po ukončení mandlování můžete sklopit mandl do skladovací polohy, která nezabere více místa než obyčejná kuchyňská židle.

Video

Eshop: hlavní menu

Doplňující informace

Profil společnosti

Společnost se zabývá výrobou a prodejem žehlicí techniky a šicích strojů ve spolupráci s předními světovými značkami.
 
Přední výrobce mandlů pro domácnost i  komerční prostředí.
 
V oboru šicích strojů od roku roku 1990 s celkovou  výrobou více než 1,5 milionu šicích strojů.
 
Výrobce náhradních dílů pro vyráběné mandly a šicí stroje včetně modelů 1500, 2000, 2100. 

Naše produkty

Vyberte si z aktuální nabídky:

Kontaktujte nás

Holek Production s.r.o.
Zábrdovická 872/9
615 00
Brno

00420 545 425 660
00420 545 425 665

00420 545 425 663

Jazyková verze

CZ DE GB

Eshop

Eshop

Váš nákup

Váš nákup 0 Položek za 0,00 Kč

Uživatelské volby

| Registrovat |