Žehlící technika

Mandly Ironnette vyráběné v naší společnosti jsou kvalitními a oblíbenými výrobky určenými jak pro použití v domácnosti, tak i v menších provozovnách jako jsou domácí penziony, malé rodinné hotely, ale i mateřské školky nebo menší čistírny a prádelny. Hodí se všude tam, kde je potřeba vyžehlit hromady prádla, a to ať se jedná o rovné ručníky, ložní prádlo či ubrusy nebo o ostatní běžné prádlo z každodenního prádelníku. To vše v nejvyšší kvalitě, včetně kvalitního navlhčení a s podstatnou úsporou času i elektrické energie.

Mandl Ironnette 85

Mandl Ironnette 85

Cena 37 990,00 Kč 37990

Mandl se šířkou válce 85 cm a pěti pevně nastavitelnými teplotními režimy. Dvě volná ramena umožňuji snadné a rychlé vyžehlení nejen rovných kusů prádla. Plynule  volitelná rychlost otáčení válce a systém napařování  umožňují dokonalý výsledek žehlení, možnost sklopení a 4 pojezdová kolečka nabízí snadnou manipulaci a skladování. Příkon 3,3 kW. SOS páka pro nouzové  odblokování  mandlu v případě výpadku elektrické energie.

Zobrazit více
Mandl Ironnette 67

Mandl Ironnette 67

Cena 33 990,00 Kč 33990

Mandl se dvěma volnými rameny, šířkou válce 67 cm a pěti pevně nastavitelnými teplotními režimy. Systém napařování  (6 režimů,  objem zásobníku vody 1,9 l) a plynule  volitelná rychlost otáčení válce umožňují dokonalý výsledek žehlení; možnost sklopení a 4 pojezdová kolečka snadnou manipulaci a skladování. Příkon 2,9 kW. SOS páka pro nouzové  odblokování  mandlu v případě výpadku elektrické energie.

Zobrazit více
Mandl Ironnette 103

Mandl Ironnette 103

Cena 59 990,00 Kč 59990

Mandl se dvěma volnými rameny, šířkou válce 103 cm a pěti pevně nastavitelnými teplotními režimy. Systém napařování  (6 režimů,  objem zásobníku vody 1,9 l) a plynule  volitelná rychlost otáčení válce umožňují dokonalý výsledek žehlení. Příkon 3,3 kW. SOS páka pro nouzové odblokování  mandlu v případě výpadku elektrické energie.

Zobrazit více