• news

  Firma roku 2018

  „Nejlepší na scénu“ je již tradiční vyhlášení výsledků soutěže TOP MSP, tedy nejlepší malá a střední firma, kterou už po čtrnácté pořádala Regionální hospodářská komora Brno. V tvrdé konkurenci 327 hodnocených firem, se absolutním vítězem stala již druhý rok po sobě společnost Holek Production. Ocenění si převzal prokurista společnosti Holek Production, Petr Holek, z rukou předsedy české vlády, primátorky města Brna a představitelů Regionální hospodářské komory Brno. Hlavní náplní společnosti...

  Klikněte a přečtěte si více: Firma roku 2018
 • news

  Na ochraně klimatu nám záleží

  Solární panely jsou klíčovým prvkem v boji proti klimatickým změnám. Firma Holek Production s.r.o. se aktivně zapojuje do ochrany klimatu tím, že na střechách svých budov instaluje solární panely. Tyto panely využívají sluneční energii a přeměňují ji na elektřinu. Díky tomu snižují závislost na fosilních palivech a snižují emise skleníkových plynů. Střechy a fasády jsou ideálním místem pro umístění těchto panelů, a firma Holek Production tak přispívá k udržitelné energetice.

  Klikněte a přečtěte si více: Na ochraně klimatu nám záleží
 • news

  Firma roku 2017

  Regionální hospodářská komora Brno vybrala 12 nejúspěšnějších malých a středních firem regionu. Absolutním vítězem se stala společnost Holek Production, s. r. o., která vyrábí zařízení pro šití, úpravu a údržbu oděvů v domácnosti.

  Klikněte a přečtěte si více: Firma roku 2017
 • news

  Instalujeme nové CNC

  Ve firmě Holek Production s.r.o., jsme nedávno úspěšně dokončili instalaci nového CNC stroje. Tento moderní stroj nám umožňuje efektivně zpracovávat zakázky našich klientů. Po pečlivém výběru stroje jsme připravili dostatečný prostor v naší dílně. Elektrotechnici zajistili připojení k elektrické síti a mechanici provedli montáž. Po testování a kalibraci jsme školili operátory, aby se seznámili s ovládáním stroje. Nový CNC stroj nám umožňuje přesné a rychlé zpracování materiálů.

  Klikněte a přečtěte si více: Instalujeme nové CNC